22 Mart 2015, Pazar

* Jüpiter burçlardan transit ederken

22 Mart 2015, Pazar

* Mars burçlardan transit ederken

Mars Boğa burcunda

Savaş ve mücadeleyi temsil eden Mars güven ve huzuru işaret eden Boğa burcundan geçerken ne yazık ki pek rahat edemiyor. Kendisini ifade eden temaları gerçekleştirmek konusunda zorlanacaktır.  Eğer üzerimizdeki rahatlık ve hareketsiz kalma ağırlığını silkelemeyi becerememişsek, bizden bekleneni ve yapmamız gerekenleri yerine getirememe riski taşıyor olacağız.

İronik olan ise bu dönem eğer bir şeyi istemişsek, biz üzerimize düşeni yapmasak bile inatla istemeye devam etme ihtimalimiz de var. İstek ve hırsların ve bunun yanında da öfke ve anlaşmazlıkların çözülmeden baskılanabileceği ve patlamalarının da kırıcı, yıpratıcı olabileceği bir sürece işaret ediyor Mars Boğa transitleri. Bu döneme dair tavsiyem: kızgınlıklarınızı kavga etmemek adına içinize atmaktansa olay olduğu anda henüz konu ve sizdeki etkisi büyümeden dile getirmeniz, tepkinizi henüz abartı safhaya varmadan göstermenizdir. Bu süreçte kalıcı ve geleceğe yatırım yapan, emin adımlarla yürümeyi umut ettiğiniz işlerin temellerini atabilirsiniz ancak işin içine biraz heyecan ve coşku katmayı da ihmal etmeyin.
Bu dönemler hızımızı ve enerjimizi doğru ayarlamamız gereken dönemler. Eğer bunu yapabilmişsek zararlı bir konum aksine kar olarak hanemize yazılacak kalıcı adımları da getirebilir.

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Astrokarmik


 

 

© 2014 Astrokarmik. Tüm hakları Dr. Samiye Özbaş Soysal’a aittir. Hiç bir şekilde izin almadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

22 Mart 2015, Pazar

* Venüs burçlardan transit ederken

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Günün