19 Aralık 2014, Cuma

AstroKarmik ile 15-21 Aralık 2014 Haftası Yorumları...

15 Aralık 2014 PAZARTESİ

 

Saat 04:10 dan sonra 2 saat açısız olacak olan AY 06:05 İTİBARİYLE YAKLAŞIK 2,5 GÜN İÇİN TERAZİ BURCUNA geçecek.  Geçtiğimiz iki güne nazaran çok daha iletişim halinde olacağımız, sosyal hayatın içinde olmayı tercih edeceğimiz, ilişkilerimizi önemseyip, gereken özeni göstereceğimiz şekilde başlıyoruz haftaya.

 

İlişkiler ve bunların uyum içinde kalması, huzursuzluk çıkmaması bugün bizim için öncelikli şeyler olacak. Estetik ve güzel olan her şey ilgimizi çekecek. Kıyafetlerdeki uyum ve tabi ki uyumsuzluk durumları da pek bir dikkat çekecek. Sanatsal konular ve ortamlar, insan ilişkilerini geliştireceğimiz organizasyonlar, aşk ve romantizm konuları belirginleşecek.

 

Bu iki günün enerjisinde uzlaşmalar var, anlaşma gayretleri var, orta yolu bulma çabaları var. Kavga gürültü içeren ortamlar, çatışmalar ise bizi her zamankinden daha çok rahatsız edecek.

 

Bugün diğer insanların bizim ya da kararlarımız hakkındaki fikirleri de her zamankinden daha çok önemli olacak. “Sen ne düşünüyorsun” diyenlerin ardında aslında “hadi sen karar ver de ben de uygulayımlar” çıkacak. Bazen de sırf hır gür çıkmasın adına istemediği bir şeye tamam diyenler olacak bir yerlerde.

 

...
Devamını oku...09 Aralık 2014, Salı

11 Aralık 2014

Kategori: Yorumlar > Günlük
11 Aralık 2014 Perşembe
KOÇ
Bugün aşk hayatınız, çocuklarla olan ilişkileriniz, seyahat bağlantılı zamanınız, yeni ve rutinin dışında kalan şeylere olan ilginiz size fayda getirecek. Mutlu olmayı tercih eden yaklaşımlar asıl ve en büyük kazanç kaynağı.
BOĞA
Bugün evde her zamankinden uyumlu ve sevgi dolu bir enerji hakim olacak. Ebeveynler ve aile büyükleriyle bir araya gelmek, destek alış verişlerinde bulunmak için oldukça elverişli bir gün. Maddi bir beklenti karşılanacak.
İKİZLER
Bugün insanlara bir düşüncenizi aktarmak, öneride bulunmak, görüşlerinizi paylaşmak için elverişli bir gün. Her zamankinden daha çok dinleyici bulma şansınız olacak. İkili görüşmeler ve ihmal ettiğiniz konuşmalar için de uygun.
YENGEÇ
Bazı işlerin daha hızlı ve verimli halledilebilmesi için sizi yoran detaylardan kurtulmanız şart. Bunun için bir miktar para harcamanız gerekiyorsa da sorun değil. Zaten ana amaç maddi ve manevi daha çok verim sağlayabilmek.
ASLAN
Sizin sahnede yer almanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz bugün. Seyirci koltuklarından kalkın. İnisiyatif alma ve karar verip uygulamaya geçen olma durumu söz konusu. İnsanlar biraz da bu tarafınızı görsünler.
BAŞAK
Sessiz ve sakin duruşunuzun mukafatını alacağınız bir gündesiniz. Biraz olsun alttan alabilmek, gerekirse sen de kendince haklı olabilirsin demek sizi haksız yapmaz. Aksine olgunluğunuz diğer insanlara da örnek olacaktır.
TERAZİ
Bugün pek çok insanla bir araya geleceksiniz. Bu size bakış açısı genişliği sağlayacak. Herkesin farklı bir katkısı söz konusu aslında bütüne. Çorbada benim de tuzum bulunsun dediğiniz ortak çalışmalara niyet edebilirsiniz.
AKREP
Patron konumundaki kişiler ve otorite figürleri ile iş birliği yapma şansınızın fazla olduğu bir gün. Eğer işlerinizi kolaylaştıracağına inandığınız onaya bağlı olan destekler varsa bugün talep etmek için uygun olabilir.
YAY
Daha önce detaylarına hakim olamadığınız bir konuda daha çok fayda sağlayan bir takım bilgiler elde etme şansınız var bugün. Tecrübesi ile sizi geliştirecek insanların kapısını çalın. Talebiniz kesinlikle geri çevrilmeyecek.
OĞLAK
Bugün daha önce vaat edilmiş bit şeylerin karşılığını alma günü. Hangi tarafta olursanız olun bu alma verme kısmı lehinize sonuçlanacak. Sizin söz verdiğiniz bir şey varsa mutlaka yerine getirmelisiniz. Ayağınızda bağ olmasın.
KOVA
Bugün eşinizle önemli bir konuşma yapmanız gerekebilir. Sizi eğer ciddiye almasını istiyorsanız olayın sizin için önemini vurgulayan bir konuşma yapın. Öncelikle onun için önemli konulara verdiğiniz değeri göstermelisiniz.
BALIK
Bugün size hizmet eden insanlarla olan ilişkilerinizde her zamankinden şanslısınız. Neye ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli. Geçiştirmeyen, tam olarak isteğinize fayda sağlayacak kişiler çıkacak karşınıza. Anlatın yeter.
09 Aralık 2014, Salı

12 Aralık 2014

Kategori: Yorumlar > Günlük
12 Aralık 2014 Cuma
KOÇ
Akşam saatlerine kadar keyif alacağınız bir ortam bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu beklentinizin ne olduğuyla alakalı. Sorumluluklardan kaçtıkça daha fazlası üzerinize gelebilir. Akşam saatleri ise derleme düzenleme zamanı.
BOĞA
Bir büyüğünüzün sizden beklentisi ya da yaptığınız bir şey ile ilgili yapacağı tenkit bugün sizi biraz rahatsız edebilir. Günün büyük bir kısmı ailevi bir konudaki inatlaşma ile geçecek. Akşam eğlencesine enerjinizi ayırın.
İKİZLER
Daha önce kaçırdığınız önemli konuşma ve görüşme fırsatları için bugün şansınızı fazla zorlamayın. Zira anlaşmak ve uzlaşmak kısmı için gerekli olan doğru iletişim bugün biraz aksayabilir. İyi bir dinleyici olun bugün.
YENGEÇ
Para konusunda eli sıkı insanlarla bir arada olabilirsiniz bugün. Benden çıkmasın da ne olursa olsun yaklaşımı yorucu olabilir. Ancak bir yerlerde yapılması gereken bir harcama varsa bu tip inatlaşmalara girmek de çare değil.
ASLAN
Bugün kendinizi haddinden fazla sorumluluk almış olarak hissedebilirsiniz. Bu nedenle hırçınlaşmak ve huysuzlanmak yersiz. Almak istemediğiniz görevlerin gerekçesi de olmalı. İstemiyorum demek bunlardan biri olmayacak.
BAŞAK
Bugün genel olarak yanınızda çok fazla kimsenin yer almadığını, ihtiyacınız olan noktalarda yeteri kadar destek görmediğinizi düşünebilirsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olan bir şey varsa bunu belki de daha net anlatmalısınız.
TERAZİ
Bugün kalabalıkların içinde kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Çevrenizde pek çok insan olmasına rağmen, sizi gerçekten anlayanların sayısı çok az olabilir belki ancak siz yine de az ve öz olanın kıymetini bilin.
AKREP
Bugün özellikle mesleki konularda, uzman olduğunuzu düşündüğünüz konularda size kendinizi yetersi hissettirecek kişi ya da durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ne kadar yeterli olduğunuzu aklınızdan çıkarmamak değerli olacak.
YAY
Bugün farklılıkları bir noktada buluşturmakta zorlanabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz ortamda bir anlaşmazlık, tartışma yaşanırsa, insanların birbirini anlaması için göstereceğiniz ara buluculuk gayreti sonuçsuz kalabilir.
OĞLAK
Bir kredi başvurunuz, maddi bir talebiniz ya da bir ödeme planınız varsa eğer sabırlı olmak size çok şey kazandıracak. Usuller, kurallar neyse yerine getirmek sizden beklenen şeyler. Yapacağınız bir ödeme varsa geciktirmeyin.
KOVA
İşbirliği ve birlikte hareket etmek gerektiren konularda bazı aksaklıklar yaşanabilir. Sizin zamanlama planınız karşınızdakine uymayabilir. Ya da tam tersi iki ayağınızı bir pabuca sokacak bir beklenti ile karşılaşabilirsiniz.
BALIK
Ne kadar acele ederseniz edin her şey bitmesi gereken zamanda bitecek bugün. Sizin gayretiniz bir yere kadar işe yarayacak. O nedenle, olası gecikmelere göstereceğiniz anlayış ve sabır sizin en önemli ilacınız olacak.

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Günün