23 Kasım 2014, Pazar

AstroKarmik ile 24-30 Kasım 2014 Haftasının Yorumları...

24 Kasım 2014 PAZARTESİ

Haftanın ilk günü AY AKŞAM SAATLERİNE KADAR YAY BURCUNDA ve saat 05:17 den sonra yaklaşık 13 saat kadar boşlukta olacak.

Günün geneli coşkulu, enerjik, yenilik arayışında, hareketli ve neşeli bir ruh halimiz mevcut. Bilgi ve gelişim fırsatlarının peşinden koşan bir enerjimiz olacak. İnsanlarla dostça paylaşımlarda bulunmak, bizde olanı aktarmak, duyduklarımızdan gördüklerimizden anlamlar çıkarmak, bakış açımızı geliştirecek kişi ve durumlardan faydalanmak için elverişli bir gün olacak. Seyahatler, eğitim içerikli temalar, yabancılarla alakalı işler, inanç ve felsefe içerikli konulara yönelik ortamlar, kafamızı kaldırıp olaylara bambaşka pencerelerden bakmamızı sağlayacak her türlü şey bizi kendine çekecek.

ERKEN SAATLER özellikle bu konularda kendi fırsatımızı yaratma, var olanı görme, her zamankinden daha fazlasıyla yolumuzun kesişmesi söz konusu. Bu saatler sosyalleşme fırsatları, iyi ilişkiler, destek alış verişleri, samimiyet istediğimiz buluşma ve görüşmeler açısından oldukça destekleyen bir gökyüzü mevcut.

İnançlarımızın bize huzur vereceği, diğer insanların ihtiyaçlarına kayıtsız kalmayacağımız, bizim de aynı biçimde destek göreceğimiz, genelde olumlu duygular içinde olacağımız biçimde başlıyor haftanın ilk günü ilk saatleri…

SAAT 18:32 DEN SONRA AY YAKLAŞIK 2 GÜN İÇİN OĞLAK BURCUNA geçecek. İyimser ve bunun yanında da çok fazla ciddiyet istemeyen ve sorumluluk tercih etmeyen, hareketli ve canlı geçen iki günün ardından yaşama ve olaylara, hayatımızdaki kişilere çok daha ciddi gözlerle bakacağımız, çalışma ihtiyacımızın artacağı, sorumluluklara odaklanacağımız yeni bir tema aktifleniyor.

AKŞAM SAATLERİ romantik planlar ve eğlenceli aktivitelerden ziyade bu tarz aktivitelere, iş ve başarı amaçlı, kalıcı ve gelecek vaat eden hazırlıklara hatta başlangıçlara daha çok hizmet edecek.

...
Devamını oku...15 Kasım 2014, Cumartesi

AstroKarmik ile 17-23 Kasım 2014 Haftası Yorumları...

17 Kasım 2014 PAZARTESİ

Ay akşam saatlerine kadar BAŞAK BURCUNDA olacak. Haftanın başlangıcı, tatil rehavetine yenik düşmeyecek. Yani nerde kalmıştık edası ile işlere dalma, yarım olanları toparlama, detayları inceleme, araştırma, odaklanıp fikir ve iş üretme, yılmadan devam etme ve verim alma, hizmet etme isteğimiz pazartesi sendromlarını alt edecek nitelikte olacak.Derleme toparlama, temizlik işleri, sağlık kontrolleri, tedavi planları, elimize aldığımız işleri kusursuzlaştırma çabaları açısından elverişli olacak günün enerjisi.

SAAT 13:12 DEN SONRA AY AKŞAM SAATLERİNE KADAR BOŞLUKTA olacak. Bu saatlerde yapılacak işler gönüllü alınan sorumluluklarla alakalı olacak. Yormayan, ya da yoran ancak gözümüze batmayan, hızına çok takılmadığımız, çalışırsak mutlaka sonuç alacağımız cinsten işler bizi bekliyor olacak. Günün genelinde zaten işler güçlerden, hizmet etmekten gocunmayan bir hava vardı. İyiden iyiye enerjimizi verimlilik yolunda harcıyor olacağız. Ele alacağımız her ne ise ciddiyetle yaklaşmak en büyük kazanç silahımız olacak. Samimiyetler, eğlenceli uğraşlar keyif ehli durumlar için ise pek fırsat bulamayabiliriz. Mesafeli duruşlar, tedbirli yaklaşımlar daha fazla kar getirecek.

SAAT 21:31 DEN SONRA AY YAKLAŞIK 2 GÜN İÇİN TERAZİ BURCUNA geçecek. Akşam saatleri özel ilişkilerimizle ilgili planlar, sosyal ortamlar, insanlarla bir arada yapacağımız organizasyonlar, aşk, romantizm, dans, müzik ve eğlence açısından çok daha elverişli olacak.

...
Devamını oku...08 Kasım 2014, Cumartesi

AstroKarmik ile 10-16 Kasım 2014 Haftasının Yorumları...

10 Kasım 2014 PAZARTESİ

Ay saat 10:37 ye kadar İkizler burcunda ve boşlukta 10:37 den sonra ise yaklaşık 2 gün için Yengeç burcunda olacak. Ailevi konuların, vatani meselelerin, sevgi temelli olan ilişkilerin ön planda olacağı, korumacı ve gelenekçi yaklaşımlar sergileyeceğimiz, özellikle değerlerimiz ve sevdiklerimiz söz konusu olduğunda duyarlığımızın artacağı nitelikte bir gün ile haftaya başlıyoruz.

ÖĞLEDEN SONRA konuşma ve görüşmelerimizde ifadeci ve net olma şansımız yüksek. Talepte bulunmak ve yaptıklarımızı anlatmak, hem sonuç istemek hem de başlangıçlara niyet etmek için, bunlara destek aramak, yazmak, okumak, bilgi alış verişleri, özel nitelikteki görüşmeler, seyahatler için elverişli olabilir. Ancak gökyüzündeki Mars-Plüton kavuşumu ve Mars-Uranüs karesinin etkilerini dikkate almakta fayda var. Her ne kadar Ay’ın tüm gün için açıları gayet destekleyici ve akıcı gibi görünse de aslında sert bir gökyüzü hakim. Yani gayet iyi niyetle sarf ettiğiniz cümleler siz nasıl olduğunu bile anlamadan tamamen farklı bir noktaya taşınabilir.
Aşırı ısrarcı tavırlardan kaçının, baskı kurmaya ve zorla bir şeyleri kabul ettirmeye çalışmayın ( niyet gayet masum bile olsa) inada tutuşmadığınızdan emin olun.
Bir şeyleri anlatma çabası içindeyken bu çabayı bir savaş haline getirmeyin.
Mücadelenizi haklı çıkmak adına vermeyin. Bu durumda sizin dışındaki haksız insanlarla bir arada olmanın aslında o kadar da keyif verici olmayacağını unutmayın. Hak aramanın suyunu çıkarmayın. Heyecanın dozunu ayarlayabilmek önemli bu derecede hassas olduğumuz bir gündeyken. Hem hareketlerimiz hem de ifadelerimizle... Yapıcı olmanın yıkıp geçmekten daha etkili olacağınız daha büyük değişimler yaratacağını aklınızdan çıkarmayın.

AKŞAM SAATLERİ duygusal, hassas ve bir miktar da halsiz olma ihtimalimiz var. Yorucu işler, kalabalık ortamlar değil de, duygudaşlık yapacağımız az ve öz insanla bir arada olmak,içe yönelme sağlayacak aktivitelerle zaman geçirmek, manevi temalara yönelmek, ibadet, dua, meditasyon, sanat, aşk, sevgi ve bunların her türlüsü bizi mutlu edecek ve huzur verecek olan şeyler bu akşam için...
Günün tamamında Ay, Merkür ve Neptün arasında su elementinde bir büyük üçgen mevcut olacak. Duygusal olarak hassasiyetlerin artacağı, empati kurmakta zorlanmayacağımız, anıların tazeleneceği, eskilerin dile geleceği, değerlerimizi hatırlayıp dile getireceğimiz, fedakarlıklara saygımızı göstereceğimiz, inançlara, adanmışlığa, maneviyata, vatana, aileye, sevgi temelli olan şeylere değer ve önem vereceğimiz nitelikte etkiler alıyoruz bugün gökyüzünden.

Büyük asker, büyük siyasetçi, büyük lider, büyük insan, büyük ruh ATATÜRK’ ün ölüm yıl dönümüzdeki bu gökyüzü etkisi bizlerin onun bu vatan için yaptıklarını daha iyi anlamamızı, şükran duymamızı ve belki de dile getirmemizi, emeklerin karşılıksız kalmamasına olan arzumuzun harekete geçmesini destekliyor.

Anma günü ve saygı gösterme adına gerçekten “ne” için bunu yaptığımızı idrak etme açıklığı verecek...
Belki göz yaşları buna eşlik edecek...
Bu çeşit bir saygı aslında bir lidere duyulan özlemden ziyade, koruyup kollayan, varını yoğunu ortaya koyan, yeri geldiğinde yavrularını kurtarmak için her şeyi hatta canını bile ortaya koyabilen, nasihatler veren, yücelten, artıları artırmaya, olumsuzlukları olumluya çevirmeye çabalayan, kısacası kendi iyiliğini değil evlatlarının iyiliğini ve geleceğini yaratmaya çabalayan şefkatli bir ebeveyne duyulan özlem niteliğinde...
Özlem, saygı, şükran ve sevgiyle anıyoruz...

...
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Günün