01 Mart 2015, Pazar

AstroKarmik ile 2-8 Mart 2015 Haftasının Yorumları...

2 Mart 2015 PAZARTESİ

Saat 01:34 den sonra AY YAKLAŞIK 2,5 GÜN İÇİN ASLAN burcuna geçecek. Daha çok içe yöneldiğimiz ve güven ihtiyacının yüksek olduğu günlerin ardından bu iki gün için yoğun olan isteğimiz, sosyalleşmek, insan içine karışmak, beğenilmek, bizdekini paylaşmak, alkışlanmak, takdir edilmek ve hayatın biraz da tadını çıkarmak yönünde olacak.

Bugün ve yarın bize kazanç sağlayacak olan şeyler, kendimize güvenmek, inisiyatif alabilmek, yönetmekten ve son sözü söyleyen kişi olmaktan çekinmemek olacak.
Artı olan meziyetlerimizin farkına varmak değerli olacak.
İdare eden kişi olacağımız işler, yaratıcılık isteyen uğraşlar, sosyal ortamlar, çocuklarla ilgili neşe veren aktiviteler, davetler, kutlamalar, sosyal olacağımız her türlü iş ve ortam, içimizdeki çocuksu tarafı öne çıkaracağımız her türlü şey bugün bize mutluluk ve fayda sağlayacak.
Handikaplar ise, çok fazla merkeze çekilme ve egoyu abartılı boyutta deneyimleme…
Gurur ve kibir konulu tuzaklara düşme ve alttan almayı gösterememe…
Esnemekte zorlanma…

GÜNÜN İLK YARISI ciddi meseleler, resmi nitelikteki iş ve görüşmeler, sorumluluk alan ve bunu gocunmadan yapan yaklaşımlar, ağır ve sağlam olsun diyen hamleler ön planda olacak.  “Ancak üzerine düşeni layıkıyla yaparsan bir şeyler elde edebilirsin” diyen iç sesimiz ve bunun yanında bunu kavrayalım diye destek olan dış etkenler devrede olacak.

Kusur arayan ve “daha iyisini yapmak mümkün” diyen gözler parlayacak. Eleştiriler yıkmak için değil dahasını yapmak ve sağlamlaştırmak için gelecek. Gönlü zengin insanların mütevazilikle verdikleri destek işleri kolaylaştıracak. Ölçüsüz samimiyetler değil de belli bir mesafeden saygı ile sunulan ilgi ve yaklaşımlar daha faydalı olacak.

Bu zaman diliminde en çok beklenen ve en çok katkı sağlayacak olan şeyler, güven vermek, istikrarlı olmak, kararlı tavırlar sergilemek ve bulunduğun durum her neyi gerektiriyorsa ona uygun nitelikte davranabilmek olacak…
Herhangi bir sorumluluğun sahipsiz biçimde ortada kalmaması kıymetli olacak…
Kurallar, prosedürler angarya değil işe yararlık sağlayacak…

...
Devamını oku...01 Mart 2015, Pazar

AstroKarmik ile Mart 2015

22 Şubat 2015, Pazar

AstroKarmik ile 23 Şubat-1 Mart 2015 Haftasının Yorumları...

Bu hafta, bu içinde olduğumuz dönemin temel ders unsuru olan ve yönelmemiz, geliştirmemiz gereken konuları işaret eden kuzey ay düğümünün karşısında güçlü silahlar var. Özellikle hafta sonu ve önümüzdeki hafta öncelikle Venüs’ün güney ay düğümü ile, Marsın güney ay düğümü ve ardından Uranüs ile kavuşum halinde olması ile birlikte Mart ortasına kadar işler iyiden iyiye zorlaşacak gibi görünüyor. Gökyüzünden yansıyan etkiler bizlerin kadersel nitelikte bazı testlerin en zorlu aşamalarından birine geldiğimizi söylüyor.

Transit kuzey ay düğümü bizlere ne diyordu bir bakalım...

Dengede kal… (Politika ve politikacıların gölge tarafları ve bireysel hırslarına yenik düşmeden hareket edebilmeleri gerçek politikanın yükselişini doğurabilir)
Biz demeyi öğren…
Egoları törpüle…
Uyuma hizmet et…
Sevgiyi gerçekleştir…
İşbirliği yap…
Destek alıp ver…
Eşit ve adil ol…
Hayatı ve sahip olduklarını paylaş…
Kavgayı değil de barışı yarat…

Ay düğümleri son 1 yıldır bu mesajı akıtıyor bizlere…

Peki biz bu uğurda ne kadar yol aldık bir de ona bakalım…

Şiddetle mücadele etmenin tek yolunun koşulsuz sevgi olduğunu görebildik mi yoksa canice işlenmiş bir cinayeti kınarken bile katil ile ilgili benzer canilikte planlar mı kuruyoruz kafamızda…

Nefret, kin ve öfke mi kusuyoruz…

Bir bakalım her birimiz kendimize…
Çevremize…
İnsanlar gözü dönmüş haldeler sanki…
Herkes bir şeylerin hıncını bir başka şeyden çıkarma telaşında…
“O çok kötü bir insan çünkü işkenceyle birini öldürdü” diye öfkesini çıkaran insanlar, aynı “kötü” kişinin işkence çekerek ölmesi için yani bir “canlının” acı çekmesi için ellerini semaya açıp dualar ediyorlar…
Bir hapishane de böyle birinin, ettiğinin “karşılığını” alması haberini sevinç naraları ile haber veriyorlar birbirlerine…

...
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Günün