02 Eylül 2014, Salı

2 Eylül 2014

Kategori: Yorumlar > Günlük

2 Eylül 2014 Salı

 

Öncelikle yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim...

KOÇ
Hukuksal bir meseleniz varsa eğer sıradan tartışmalara kapılmak ve detaylara takılıp kalmak yerine biraz samimiyet kurmayı ve anlayış göstererek anlaşma sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Size söylenen hiçbir fikri küçümsemeyin.

BOĞA
Bugün size verilen işler ya da sizin üstlendiğiniz görevler dış bağlantı ve kaynak yaratmayı gerektiriyor. Başkası adına bir söz vermeyin, onlar adına düşünmeyin. Temelde aynı fikirde olsanız bile yönteminiz farklı olabilir.

İKİZLER
Çekişmeci bir enerjidesiniz. Özellikle günün ikinci yarısı olabilecek anlaşmazlıklarda, benim inadımın buna katkısı nedir diye düşünün. Hatta inatlaşmaları bir kenara bırakın. Bugün siz asıl söz sahibi kişi olmayabilirsiniz.

YENGEÇ
Bugün size kendinizi zayıf ve yetersiz hissettirmeye çalışan kişilere rağbet etmeyin. Gerçek anlamda bir ast üst ilişkisi içinde değilseniz, kimsenin sizi komuta etmesine izin vermeyin. Kendi kararlarınızı uygulayın.

...
Devamını oku...02 Eylül 2014, Salı

AstroKarmik ile 1-7 Eylül 2014 Haftasının Yorumları...

1 Eylül 2014 PAZARTESİ


AY AKŞAM SAATLERİNE KADAR AKREP BURCUNDA olacak. Hırs yapıp üstüne gittiğiniz işler, azim sabır ve kararlılık isteyen meseleler için elverişli olacak bu haftanın ilk günü. Eğer hafta sonunu gergin bir enerji ile tamamlamış, dinlenmemiş ve huzursuz olarak yeni haftaya başlamışsanız, bunun acısını kimseden çıkarmamaya gayret edin. Madem içinizde biriktirdiğiniz konsantre bir enerji var bunu işinize gücünüze, yapılacak edilecek şeylere, ivme kazanmaya, gayreti verimliliğe dönüştürmeye harcayabilirsiniz. Aksi takdirde kişisel çatışmalar, inatlaşmalar, alınganlık ve bundan kaynaklanan sürtüşmeler ile keyfiniz kaçabilir.

Sezgilerin baskın olacağı, istersek verimli olarak kullanabileceğimiz, insanlarla istesek de istemesek de irtibat halinde olacağımız şekilde geçecek günün ilk yarısı. Bazı işlerimiz de kişisel ilişkileri kullanarak halledilecek gibi görünüyor....
Devamını oku...02 Eylül 2014, Salı

AstroKarmik ile Eylül 2014...

Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Venüs Başak burcunda

Merkür Terazi burcunda

Güneş-Plüton üçgeni

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Günün