30 Haziran 2015, Salı

Yaz dönemi hızlandırılmış eğitim programı

Ramazan bayramı sonrası 24 Temmuz Cuma günü başlayacak hafta içi ve hafta sonu gündüz sınıf eğitimleri ile birlikte, haftada iki ders ( bir ders 2,5 saat) olacak şekilde başlangıç seviye temel konuları işlenecektir.

Bu dönemde ele alınacak konular:

  • Astrolojiye giriş
  • Element/Nitelik/Vurgular
  • Burçlar
  • Gezegenler
  • Evler

şeklinde olup toplam 7 haftada yani 14 derste tamamlanacaktır.

1 Haftada  yapılacak iki günlük dersin ücreti toplam 140 TL olup haftanın ilk dersinde ödenecektir.

Bu dönemi tamamlayan öğrenciler sonbahar döneminde eğitime devam edeceklerdir.

Sonbahar dönemi dersleri haftada bir gün olup, 4 haftanın ders ücreti 280 TL olacaktır. Ödemeler her dört haftalık periodun ilk dersinde yapılır.

Açılacak maksimum 6 kişilik sınıflarda yer almak ve kaydınızı yaptırmak için
astrokarmik@gmail.com dan ya da
0544 907 63 36 nolu telefondan irtibata geçiniz.

Eğitim süreci boyunca konular kişilerin kendi haritaları üzerinden incelenecektir. 

 

 Bu güzel yolculuğa birlikte çıkabilmek dileğiyle...

Dr. Samiye Özbaş Soysal

Gönlünüzdeki tüm güzellikler sizi bulsun.
Hakkınızda hayırlı olana da gönlünüz razı olsun...

06 Haziran 2015, Cumartesi

Astrolojide Ay Düğümleri

ASTROLOJİDE AY DÜĞÜMLERİ

RUHUMUZUN KARMİK GEÇMİŞİ VE GELECEĞİ

“Bu hayata ne için geldik? Yaşam amacımız ne? Geçmiş yaşamlarımızdan bu yaşamımıza neler taşıdık?...” Son dönemlerde çeşitli yöntemlerle bu ve benzer soruların cevaplarını arıyoruz. . İşte Dr. Samiye Özbaş Soysal tarafından kaleme alınan “ASTROLOJİDE AY DÜĞÜMLERİ” kitabı, bu sorulara astroloji penceresinden bakmanıza ve sorularınıza yanıt bulmanıza yardımcı oluyor.
Bir astroloji haritasının en önemli unsurlarından olan Kuzey ve Güney Ay Düğümleri, geçmiş hayatlarımızla bugünkü hayatımız arasında köprü kurmamıza, nereden gelip nereye gitmekte olduğumuzu anlamamıza ve bu sayede doğru yolu bulmamıza rehberlik eden çok önemli göstergelerdir.
Dr. Samiye Özbaş Soysal, “ASTROLOJİDE AY DÜĞÜMLERİ” isimli kitabında, bu göstergeler sayesinde kendi ruhsal yol haritanızın ipuçlarını vermekle kalmayıp, reenkarnasyon ve karma kavramlarına da farklı bir açıdan bakma fırsatını sunuyor.
“Ruhumuzun Karmik Geçmişi ve Geleceği: Atrolojide Ay Düğümleri” kitabı ile kendinizi astrolojinin rehberliğinde keşfetmeye hazır olun!

Dr. Samiye Özbaş Soysal kimdir?

25.2.1972’de Ankara’da doğan Samiye Özbaş Soysal, Cağaloğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş bir Tıp doktorudur.  Astrolojiye olan ilgisinin tutkulu bir aşka dönüşmesi ile birlikte bir sigorta şirketinde yapmakta olduğu görevinden ayrılmış ve hayallerinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Astrolojiyle yolunun kesiştiği ilk günden itibaren Ay düğümleri ve karma konusu özel ilgi alanı olmuştur. Halen günlük bir gazetede yer alan AstroKarmik adlı köşesinde burç yorumlarını hazırlayan Soysal, kendi web sitesi aracılığıyla makale, haber ve yorumlarını sizlere ulaştırmakta ayrıca hem astroloji eğitimi hem de bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir. Soysal, evli ve bir kız çocuk annesidir.

03 Temmuz 2015, Cuma

Temmuz 2015- Aylık Burç Yorumları

Temmuz 2015


1 Temmuz 2015’de Venüs-Jüpiter kavuşum açısı kesinleşecek. Gökyüzünün bu 2 iyicil gezegeni bu ayın başı itibariyle hepimiz için farklı alanlarda fırsatlar sunacak. Bu tarihlerde Güneş-Neptün destek açısı da olaylara akıcılık verici etki yapacak. Girişimler pozitif ilerleme eğiliminde olacak. Konu ile ilgili yorumlarımı okumak için: http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/aylik/firsat-ve-bereket-yagmuru-altindayiz-venus-ve-jupiter-bir-arada
2 Temmuz 2015’de Oğlak burcunda dolunay meydana gelecek. İş dünyasını, yönetim kademelerindekileri, mesleki konuları, ciddiyetle alınacak ve sorumluluk gerektiren başarı odaklı işleri tetikleyecek. Gökyüzünün gerginleştiren etkileri her zamanki dolunaylardan daha yorucu günler geçirmemize zemin hazırlayacak. Dolunay hakkındaki yorumlarımız okumak için:
http://www.astrokarmik.com/burc-yorumlar/aylik/oglak-burcunda-dolunay-272015
2-6 Temmuz 2015 tarihleri arasında Merkür; Uranüs, Venüs ve Jüpiter ile destekleyen açılar yapacak. Bu da fikir üreten, pratik çözümler ortaya koyan, zihinsel olarak aktif ve olaylara iyimser bakış açısı ile yaklaşan bir eğilim verecek bizlere. 
4-7 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Plüton karşıt açıda olacak. Otorite figürleri ile çekişmeler, güç savaşları gibi temalar söz konusu olacağından dikkatli olmakta fayda var.
8 Temmuz’dan itibaren 23 Temmuz’a kadar Merkür Yengeç burcunda olacak. Eskileri hatırlamak, ailece bir araya geleceğimiz ve ortak geçmişin dile getirileceği ortamlar yaratmak açısından elverişli günler olacak. Daha çok geleneksel bakış açıları ve çözümler dikkat çekecek.
6-10 Temmuz tarihleri arasında Mars-Neptün üçgen açısı etkili olacak ve tepkileri yumuşatan, anlayışı artıran ortamın gerginliğini alan bir etkisi olacak. Ancak bunun yanında mücadele gücü ve hedef odaklı hareket edebilme şansımız da azalacak.
12-14 Temmuz tarihleri arasında Merkür-Neptün üçgen açısı etkili olacak....
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Günün