26 Ocak 2015, Pazartesi

Gezegen Boyutları...

Kategori: Ek bilgiler > Arşiv
24 Ocak 2015, Cumartesi

AstrKarmik ile 26 Ocak-1 Şubat Haftasının Yorumları...

Haftanın Gökyüzü Olayları 

                                                                 

...
Devamını oku...21 Ocak 2015, Çarşamba

Merkür’ün Kova burcunda geri hareketinin etkileri...

MERKÜR 11 ŞUBAT 2015 TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK OLAN YILIN İLK RETRO HAREKETİNE başlıyor.
Zihnimizin nasıl ve neye daha çok çalıştığını, bilgi akışının yollarını, yakın çevremizle olan ilişkimizin nasıl olduğunu, seyahatleri ve ticari faaliyetleri daha çok ifade eden Merkür retro hareketleri sırasında bu konularda ufak tefek pürüzler yaşamamızı kolaylaştırıyor.
2015 yılının tüm Retroları hava elementinde olacak. Hava elementi, iletişim, bilgi ve teknoloji konularını yoğun şekilde ilgilendirdiğinden genel olarak her zaman bahsedilen aksaklıkların biraz daha görünür şekilde yaşanacağını düşündürüyor.
Elektronik aletlerde bozulmalar, bilgi akışında aksaklıklar, iletişimde ve anlaşmalarda zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar ve seyahatler ile ilgili sorunlar en sık rastlanan etkileri. 

Bu zaman aralığı, özellikle BİLİMSEL, TEKNOLOJİ İÇERİKLİ ÇALIŞMALARI tekrar gözden geçirmek, HATALARIN TESPİTİ, DÜZELTİLMESİ, YENİDEN YAPILANDIRMALAR ve eski fikirlerin geleceğe dair yapılandırılması için verimli biçimde değerlendirilebilir.

Kova burcunda olmasından dolayı,
toplumsal konular,
fikir dayanışmaları,
hep doğru bildiğimiz kalıpların tartışılır hale gelmesi,
ihmal edilen çözüm, anlaşma ve sorun süreçlerinin tekrar masaya yatırılması gündeme gelebilir.
Unutulmuş veya etkisini yitirmiş organizasyonlar, gruplar ve dernekler, partiler tekrar faaliyete geçebilir ya da adından söz ettirebilir bir vesile ile.
Fikir özgürlüğüne ve bunun paylaşılmasın da bir çeşit kısıtlama gelebileceğini ancak bunun daha sonra şekil değiştirmek zorunda kalacağını da düşündürüyor açıkçası bu kez retro…
Yeni yapılanmalar, oluşumlar, organizasyonlar ise beklenen verimi sunmayabilir. Verilen kararlardan vazgeçilmesi, bazı unsurların sonradan geçerliliğini yitirmesi, bazı elemanların değişmek zorunda kalması yani ilk halden uzaklaşma durumlarına açık olacak bu tarz yeni girişimler.

İçinde bilgi bilimsellik ve teknoloji yatan her türlü konuda eğer yeteri kadar irdelenmemişse hatalar, bilgi kirlilikleri ve yalan yanlış ifadeler yanlış yönlendirmeler söz konusu olabilir.

Devrim ya da buluş niteliğindeki çıkışlar geri gitmek, toplatılmak veya onarılmak zorunda kalabilir.

...
Devamını oku...
Arama kutusu


AstroKarmik

Dr.Samiye Özbaş Soysal
Dr.Samiye Özbaş Soysal

Hakkımda Astrolojik Danışmanlık için İletişim
Beni sosyal medyada Facebook ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz.
Haftanın gökyüzü olayları

Regresyon için...

Canan Soysal

0551907 20 72

 

 
Ayın sözü
Herkesin evrensel sevginin "bir başka" parçasını oluşturduğunu ve ancak bir arada ve dengede kalabilmişsek o sevginin "gerçeğe" dönüştüğünü gördükçe büyüyoruz... Samiye Özbaş Soysal
 
Öneri kitap
Ruhsal Büyüme

Bu kitap, kim olduğunuz, neden burada bulunduğunuz, buraya ne yapmaya geldiğiniz hakkında çok şey bilmeyi isteyenlere ruhsal büyüme yolunda bir sonraki adımı sunmaktadır. 

SANAYA ROMAN

 
Günün Melek Kartı
Günün